loading

MECCA-HIGHEND STUDIO

Naším cílem je, aby milovníci hudby odcházeli ze studia s pocitem „takový zvuk bych doma chtěl mít“. Všichni toužíme po audio sestavě, která nám zprostředkuje silné emotivní zážitky, které nás osloví realizmem, tembrem a tempem, které znáte z koncertů, jazzových klubů, či dobře nazvučených živých představení.

3_1-kasandra-sig.jpeg

ARIES CERAT - DAC KASSANDRA SIG

Věříme, že Kassandra DAC je v současnosti jedním z nejlepších audio zdrojů, které jsou dnes k dispozici a může se vyrovnat pouze špičkovým analogovým zdrojům v témbru a muzikálnosti.

6_3-pink-faun.jpeg

PINK FAUN

Symbióza mezi technickými výhodami digitálu a hudebností analogové oblasti objevuje nová území hi-fidelity. Jediným cílem při vývoji modelu 2.16 ultra bylo vytvořit hudební zdroj s co…

10_Studio-Pair-XOver.jpeg

CLARISYS AUDIO

Vše, co děláme, je skutečná láska a oddanost planárním páskovým reproduktorům ve stylu Apogee Acoustics (1981 až 1999). Naše reproduktory nabízejí jedinečné vlastnosti.

11_35.jpeg

HORNING HYBRID SYSTEMS

Společnost Horning Hybrid vyrábí vysoce kvalitní reproduktory již mnoho let a podle našeho názoru patří k nejlepším reproduktorům na trhu.

12_pachanko.jpeg

PACHANKO LABS

Pachanko Labs je francouzská společnost, která navrhuje a vyrábí špičkové audio produkty pro audiofily. Jejich hlavní produkt/streamery používají unikátní technologické inovace,…

41_edicreation2.jpeg

EDISCREATION

LPS je nejdůležitější součástí každého audio systému! Bez ohledu na typ zařízení, jako je Phono, DAC, NAS, Switch Hub, Router, Externí HDD atd.